Металопластикові труби і фітінги
Трійник Kisan 25x25x25

Трійник Kisan 25x25x25

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Артикул: Невідомо Категорія:

Трійник Kisan

Трійник виготовлений з латуні та покритий нікелем. Обладнаний латунною профільованою гільзою. Трійник можна монтувати без обробки рядків кінця труби; має функцію “контрольованої течії”. Герметичність з’єднання забезпечує обтиск профільованої латунної втулки. Монтаж з’єднань вимагає використання прес-пістолета зі змінними затискними щоками. Обрана деталь пристосована для монтажу під підлогою.

Переваги трійників Kisan:

  • Легкий і швидкий монтаж;
  • Можливість монтажу в підлогу і стіни;
  • Повторюваність з’єднання;

Кожне з’єднання обраного виробника запресовується з однаковою силою, завдяки чому можливий безпечний монтаж у стінах та підлозі.

Трійник Kisan призначений для створення монолітних і довговічних з’єднань трубопроводів. Трійник використовують для монтажу систем холодного, гарячого водопостачання, а також різних систем опалення (радіаторне, система теплої підлоги) для створення особливо міцного і надійного з’єднання методом запресовування з використанням гільзи.

Елементи трійника виготовлені з високоякісної латуні, що робить його стійким до тривалого впливу агресивного середовища, до механічного руйнування і корозії, що гарантує довговічність використання трубопроводів різного призначення.




x